Zvieracie vzory vo Vašom šatníku sú nadčasové kúsky!

Azda každá žena má v šatníku kúsky, ktoré patria medzi klasiku a sú nadčasové. Módni kritici ich buď nenávidia alebo milujú. Také sú aj zvieracie vzory, s ktorými sa stretávame na všetkých druhoch oblečenia či doplnkov.

Pri šatách s výrazným vzorom je nutné vhodne ich skombinovať. Veľmi elegantne pôsobí čierna farba v kombinácii so zvieracími vzormi. Kokteilové šaty či puzdrové šaty zlaďte s peknou kabelkou a dosiahnete tak sexi vzhľad.         

Rok 2019 priniesol mnoho outfitov, ktoré sú celé zostavené z kúskov so zvieracími vzormi. Trend zvieracích motívov sa ale s letom nekončí. Leopardí vzor či čierno-biela zebra je súčasťou šatníkov celebrít nie len za veľkou mlákou, ale aj na Slovensku. Čoraz viac ľudí poukazujú prostredníctvom nápadného oblečenia na svoju osobnosť.

Módne prehliadky sú plné týchto kúskov, ktoré sú už od jari na výslní. Práve jeseň 2019 je ale obdobím, kedy by zvieracie motívy mali mať dominantné postavenie vo svete módy. Divoké vzory zahŕňajú do svojich kolekcií viacerí známi módni návrhári, pričom sa zameriavajú najmä na leopardí vzor.

Obľúbeným je takisto hadí vzor, ktorý sa pekne vyníma na kabelkách a doplnkoch, ale aj na topoch či elegantnom saku. V kombinácii s menej nápadnými kúskami takýto vzor pekne vynikne a váš outfit tak bude moderný a nenásilný. Pokiaľ ste rada stredobodom pozornosti a na večierku chcete každého zaujať, vyskúšajte divokú kombináciu viacerých vzorov.        

Ak Vám v šatníku ešte stále chýba kúsok zo zvieracej ríše, vyberte si z našej ponuky úplne nových produktov. Okrem šiat sú na výber tuniky, jesenné kabátiky, či celé súpravy s aplikovaným zvieracím vzorom. Práve pre jeho nadčasovosť sa do takéhoto oblečenia oplatí investovať. Nie je iba výstrelom jednej sezóny a tvorí módne trendy takmer každý rok. Zo šatníka ho teda môžete vytiahnuť aj v ďalšej sezóne, kedy opäť vynikne jeho elegancia a divokosť.