Tovar zakúpený v Diaminity môžete vrátiť do 14 dní od dátumu doručenia. Vašu požiadavku na vrátenie peňazí spracujeme do niekoľkých dní po obdržaní vráteného tovaru. Dĺžka prevodu následne závisí od typu vašej karty, účtu a podmienkach vašej banky. Vo väčšine prípadov však trvá prevod peňazí 2 – 5 pracovných dní.

Ponúkame aj možnosť výmeny tovaru za iný. V tomto prípade nás stačí kontaktovať. Jediná vec, ktorú je potrebné urobiť je na našej stránke vytvoriť novú objednávku s produktom, o ktorý máte záujem. Akonáhle vami vrátený produkt obdržíme naspäť, vrátime vám peniaze a náhradný produkt vám bude odoslaný akonáhle to bude možné.

Produkt, ktorý chcete vrátiť stačí poslať na túto adresu:

Diaminity s.r.o.
Banícka 1484
052 01 Spišská Nová Ves
Slovensko
 

O vrátení produktu nás prosím informujte na info@diaminity.sk. Budeme radi, keď  nám napíšete, z akého dôvodu produkt vraciate, aby sme v budúcnosti vedeli veci vylepšiť a nezabudnite pripísať číslo vašej objednávky a váš IBAN (bankový účet). K balíku, ktorý vraciate, nemusíte prikladať faktúru, ani žiadne iné potvrdenie o objednávke alebo reklamácii, stačí nás len informovať emailom.

Tovar nám prosím nezasielajte na dobierku.
Odporúčame tovar zasielať doporučene a uschovať si podacie číslo.