Prečo milujem nakupovanie kabeliek

Pre mnoho žien sú kabelky niečím viac, než len módnym doplnkom či odkladacím priestorom. Vybudovali si totiž ku nim hlbší vzťah. Pre mnohé je to vzťah porovnateľný s osobou. Dokonca až milostného alebo zaľúbeného charakteru.

Môj milostný vzťah s kabelkami začal už dávno a vždy sa točil okolo faktu, že milujem ich nakupovanie. Sama.

Áno, čítate dobre. Kúpa novej kabelky je niečo, čo ma napĺňa. Ak nejakú dostanem do daru, nie je to vždy ono. Preferujem preto nakupovanie na vlastnú päsť.

Viem, že väčšina ľudí by mohla považovať toto tvrdenie za smiešne. Veď kto by nemal rád, keď ho milovaná (alebo aj nemilovaná) osoba obdarúva? Pre mňa je to ale iné, nákup kabelky má totiž pre mňa hlbší význam (nesmejte sa!). Symbolizuje pre mňa úspech a zvláštny pocit komfortu, ktorý je ťažko opísať slovami. Takže aj keď viem, že by bolo fajn dostávať darčeky v podobe krásnych kabeliek, necítila by som sa rovnako.

Jednoducho milujem ten pocit, keď na internete prehliadam ponuky eshopov alebo vojdem priamo do obchodíka a nájdem svoju favoritku. Kúpa ma potom naozaj napĺňa.

Niekedy ma napĺňa objavovanie nových módnych trendov. Horúce novinky vždy majú niečo do seba. Už len samotné prezeranie si nových produktov na trhu ma zaplavuje vzrušením! Neviem sa potom dočkať, kedy sa odhodlám k činu a vyberiem sa nakupovať.

                    

Nie je to však tak, že by som neoceňovala darčeky. Aj darovaná kabelka má svoje čaro. Je pravdou, že nie vždy sa takýto dar trafí do môjho štýlu. Keď sa však tak stane, je to pre mňa dvojnásobné prekvapenie. Mám potom radosť z toho, že som obdarovaná a aj z toho, že ten, kto ma obdaroval, rozumie môjmu vkusu.

Máte rovnaký pocit, keď nakupujete kabelky na vlastnú päsť?  Alebo by ste ju skôr ocenili ako darček? Podeľte sa o svoje pocity vaše názory s nami!