Keď sa spojí tradičná móda s moderným štýlom

damske kimono

Môžu vzniknúť krásne veci. Dôkazom toho je aj letný trend v podobe kimona. Svieži módny boom priniesol tento pôvodne tradičný japonský odev do všetkých kútov sveta, kde jeho krásu objavili tisíce žien. Niet sa čomu diviť, vyzerá predsa skvele!

Kimono je v móde. Svedčia o tom stovky známych fashion blogeriek, ktoré ho zaraďujú do svojich šatníkov.

Horúci letný trend

Svoju zásluhu na tom má aj pestrá ponuka farieb, vzorov a strihov. Kimono vyzerá najlepšie so šortkami, krátkymi šatami alebo sukňami, topmi, plavkami ale rozumie si aj s ďalšími letnými outfitmi.

damske kimono

Kimono vám dá ten správny letný vibe. Pridá vášmu outfitu trochu farby, vzorov a fantázie. Zachráni vás pred tým, aby ste vyzerali nudne a fádne. Vaša postava bude vyzerať štíhlejšie a krajšie. Dajte preto kimonu šancu aj vy!

Ako správne nosiť kimono

Kimono je veľmi všestranný kúsok, ktorý oceníte najmä na jar a v lete. Cez deň ho môžete nosiť v kombinácii s plavkami na pláži alebo pri bazéne. Večer je zase skvelé spolu s džínsami alebo len tak prehodené cez šaty. Nie je problém nosiť kimono aj namiesto letných šiat.

Doslova kultový status majú kimoná na rôznych festivaloch. Vyzerajú totiž štýlovo a cez deň chránia pred Slnkom, zatiaľ čo večer pred chladom.

festivalovy kaftan kimono

Vďaka kimonu môžete vyzerať bohémsky, cool, očarujúco, žensky, výstredne a predovšetkým neuveriteľne trendy. Pozrite si širokú ponuku kimon v našom e-shope.

Dajte nám vedieť, čo si o tom myslíte vy!