Keď šaty môžete nosiť na rôzne spôsoby

Či už bude ďalšou udalosťou vo vašom kalendári súkromný večierok, oslava narodenín alebo svadba, pri príležitosti tejto udalosti vykročte v niečom špeciálnom!

Milujete šaty, ktoré môžete využívať na rôzne spôsoby? Čo by ste povedali na to, že by ste z jedných šiat vytvorili niekoľko ďalších? Náš model spoločenských šiat, z ktorých si môžete vytvárať rôzne variácie je vhodný pre družičky na svadby, na rôzne spoločenské udalosti, ale samozrejme aj na bežné nosenie, napríklad na dovolenku. Šaty sú navrhnuté tak, aby ste si ramienka, dekolt a chrbát prispôsobili podľa Vašich predstáv, poprípade upravili podľa danej príležitosti.

Nájsť perfektné šaty pre družičky môže byť náročná úloha. Chcete, aby sa Vašim družičkám pohodlne tancovalo, cítili sa krásne a aby vyzerali rozprávkovo? Doprajte im model šiat, ktorý by si mohli znova obliecť aj na iné udalosti. S toľkými farbami a možnosťami variácií si každá nájde svoj jedinečný štýl.

Šaty s asymetrickými výstrihmi vyzerajú inak na oboch stranách – prednej a zadnej časti šiat.  Asymetrické výstrihy sú skvelým spôsobom, ako upozorniť na krk a plecia a chrbát.

Dlhé maxi šaty sú každú sezónu vždy trendy a vyhľadávané. Tento strih a dizajn je taktiež veľmi obľúbený medzi družičkami. Ak organizujete svadbu a hľadáte šaty pre svoje družičky alebo pre seba, tento model Vám určite odporúčame. Veríme, že tieto šaty Vám zaručia zaslúženú pozornosť. Nie nadarmo sa hovorí, že v jednoduchosti je krása. Jednoduchý jednofarebný no nápaditý model, ktorý podčiarkne ženský pôvab.

Maxi šaty sú trendy, štýlové a ich výhodou je, že sa nemusia nosiť len v lete ale aj v jarnom, jesennom a zimnom období. Preto ich môžete využiť kedykoľvek. Stačí si na nich prehodiť v chladnejšom období kabátik, kožuch alebo koženku.

Prečo odporúčame naše variabilné spoločenské šaty?

  • Vytvoríte si niekoľko variácií a dizajnov podľa vlastných predstáv
  • Využiteľné na rôzne udalosti spoločenské i bežné
  • Favorit medzi družičkami

Či už sa chystáte na svadbu, formálny či neformálny večierok je dobré mať vo svojej zbierke kúsok, ktorý využijete na mnoho spôsobov. U nás na Diaminity.sk si môžete vybrať variabilné šaty v rôznych farbách a taktiež aj rôzne iné modely na každodenné nosenie. Prezrite si celú našu ponuku šiat. Veríme, že sme Vám poradili a pomohli s výberom. Pri akýchkoľvek požiadavkách nás neváhajte kontaktovať.