Bambusové, pletené a ratanové kabelky sú v móde

Horúci letný trend

Bambusové kabelky si prešli dlhým vývojom. Zo spočiatku pomerne ťažkopádnych tašiek sa z nich postupom času vykľuli ozajstné módne kúsky. V posledných rokoch sa dostávajú letné kabelky na rebríčkoch módnych trendov čoraz vyššie. Môžeme povedať, že svoj vrchol zažívajú práve v tomto období. Buďte trendy aj vy a zaobstarajte si najhorúcejšie letné kabelky!

                 

Bambusové, pletené a ratanové kabelky sú v móde

Leto má svoje vlastné pravidlá. Platí to aj v móde. Aktuálnym trendom, ktorý dominuje dámskym letným outfitom, sú kabelky z rôznych prírodných materiálov. Môže ísť o bambus, ratan alebo rôzne druhy pleteniny. Ide o špeciálnu kategóriu sezónnych kabeliek, ktoré dokážu vášmu letnému outfitu dať ten správny dovolenkový vibe.

Ktorý tvar vám najviac vyhovuje?

V našej ponuke nájdete hneď niekoľko tvarov týchto kabeliek, ktoré si vás určite získajú. Sú to krásne doplnky, venujeme im preto pár riadkov na predstavenie. Na našom eshope si môžete kúpiť tieto kabelky:

  • Pletená TAHYA kabelka – len málo kabeliek obohatí váš outfit letnou bezstarostnosťou ako táto. Skvele sa hodí k rôznemu letnému oblečeniu a s kimonom tvorí neporaziteľnú letnú kombináciu, s ktorou zahviezdíte na každom letnom festivale.

  • Pletená ILARA kabelka – je vďaka väčšej veľkosti jasnou voľbou pre pragmaticky zmýšľajúce ženy. Nielenže dobre vyzerá ale poskytne aj dostatok priestoru na odkladanie vecí.
  • Bambusová AURORA kabelka – má kultový dizajn a je vyrobená z bambusu. Polkruhové prevedenie je veľmi štýlové a kúsky bambusu jej dávajú nezameniteľný ráz.
  • Ratanová ASPEN kabelka – účelová, letná a trendy. Krásny dizajn je pri tejto kabelke vyvážený účelovosťou a príjemným eco-friendly materiálom.

Výber letných kabeliek na našej stránke je bezkonkurenčný nielen sviežim dizajnom, ale aj priaznivou cenou. Vďaka tomu si okoreníte svoj letný outfit naozaj za skvelú cenu.

Ako nosiť letné tašky

Aj keď sa to možno tak na prvý pohľad nezdá, sú letné tašky (bez ohľadu na materiál) veľmi univerzálnym módnym doplnkom. Skvele sa hodia takmer k hocičomu. Najlepšie si rozumejú s farebnými letnými šatami, blúzkami a kimonami.

Ako ich nosíte vy? Pošlite nám obrázok!

Na záver ešte spomenieme, že letné kabelky nie sú nutne iba letné. Vedia byť krásnym doplnkom aj v iných ročných obdobiach. Určite im preto dajte šancu.